Про агентство

Ми працюємо на благо Вашого відпочинку.


Уже понад 14 років ми намагаємося приносити радість туристам, вибудовуючи свою діяльність на професіоналізмі, індивідуальному підході до людей і найвищому рівні сервісу. Ми вкладаємо частинку себе в кожного, прагнемо наповнити Ваше життя яскравими і незабутніми моментами, і отримуємо задоволення від того, чим ми займаємось.

Подорожуйте з комфортом - відпочивайте з нами!

Ми допоможемо Вам втілити всі Ваші бажання в реальність!

В туристичній агенції Anla Tour величезна кількість пропозицій: від економних до абсолютно шикарних, від спокійного відпочинку до екстремальних пригод, від недовгого забуття до повного відриву від реальності... Якщо Ваша душа жадає відкриття нових горизонтів - наше туристичне агентство з легкістю втілить Ваші мрії в реальність. Пропонуємо Вам переконатися в цьому, довіривши свій відпочинок професіоналам!

Наші переваги


Гарантія якості

Відповідальна організація Вашого відпочинку.

Повна підтримка

Ми турбуємось про Вашу безпеку і комфорт.

Чесні ціни

У нас постійно найкращі та найвигідніші ціни на тури.

Надійні Партнери

Ми працюємо виключно з справжніми професіоналами.

 

Відгуки наших клієнтів

 • Про агентство
  Спасибі агентству і менеджеру Ірині за прекрасний відпочинок в гарному готелі! Сьогодні тільки повернулися з Мальдів. Все дуже сподобалося. Хочемо повернутися ще і не раз!
  Діана Храмова
  Мальдіви
 • Про агентство
  Дуже вдячна співробітнику турагентства Марії за підбір туру. Готель Hilton Resort у Туреччині дуже гідний, харчування відмінне, персонал ввічливий. Я задоволена відпочинком.
  Надія Кринична
  Туреччина
 • Про агентство
  Хочу висловити подяку за організацію нашої подорожі. Приємно мати справу з професіоналами: виповнили всі наші побажання, завжди були на зв'язку і відповідали на безліч питань.
  Сім’я Мироненко
  Єгипет

Немає часу на пошуки туру?

Наші менеджери підберуть тур саме для Вас!